Biuro Doradczo-Organizacyjne BHP Ewa Pitera - Rybnik woj. Śląskie

Kilka słów o naszej firmie

Biuro Doradczo-Organizacyjne BHP Ewa Pitera została zarejestrowana jako podmiot gospodarczy w 2000 roku. Historia firmy jest jednak nieco starsza i zaczyna się w roku 1997. Wydarzenie, które miało miejsce w tym roku spowodowało konieczność zaznajomienia się z przepisami prawa pracy i bhp.

Podczas załatwiania formalności urzędowych okazało się, że zagadnienia te są bardzo interesujące i wciągające. Od tego momentu pojawiło się nowe „hobby” związane z prawem pracy i przepisami bhp. W dalszej kolejności skutkowało to uzyskiwaniem uprawnień i wykształcenia w kierunku Bhp.

Po trzech latach, w 2000 roku, powstaje firma, która bliżej zajmuje się doradztwem i wykonaniem dokumentacji w dwóch zakresach: kadry i bhp. Obecnie firma prowadzona jest przez Ew Pitera, która posiada wszelkie uprawnienia do prowadzenia zewnętrznych nadzorów BHP. Ponadto od kilku lat posiadam tytuł eksperta ds. BHP certyfikowanych przez CIOP-PIB w Warszawie. Aby móc znaleźć się w elitarnej grupie ekspertów, firma przeszła i przechodzi coroczne audyty pod względem merytorycznym, organizacyjnym, a także pod kątem zapewnienia jak najbardziej komfortowych warunków obsługi klientów.

Prowadząc kadry i bhp reprezentujemy naszych klientów podczas kontroli PIP i Sanepid – Higiena Pracy. W ramach działalności prowadzimy również konsultacje, audyty techniczne oraz współpracujemy z kilkoma Stowarzyszeniami pracodawców. Po szczegóły i pełną ofertę zapraszamy serdecznie do zakładki „nasza oferta”.

Nasze działy:

- Dział BHP
- Dział Kadr
- Biuro Obsługi Klienta
- Ośrodek Szkolenia
- ZUS, płace i księgowość